Dit pakket bevat twaalf sets actiebladen voor de tweede helft van groep 3, waarbij kinderen handelend bezig zijn en actief aan de slag gaan met activiteiten rondom rekenen met geld, klok kijken, tientallen, splitsen, meten, wegen, spiegelen en meer.
*** Let op! De aanschaf van deze digitale download geeft standaard gebruiksrecht voor slechts één persoon / individuele leerkracht of één klas binnen een school. Gebruik je het materiaal in meerdere klassen op school? Dan dien je meerdere licenties aan te schaffen. Het aantal benodigde licenties kun je selecteren voordat je het product in je winkelmand plaatst. Digitale Junioruniversiteit materialen mogen zonder geldige licentie niet worden gedeeld.
meriel_bouwman –
Ik ben groot fan van de actiebladen. Heerlijk! De kinderen zijn handelend bezig, maar maken ook de vertaalslag naar papier.
Deze actiebladen heb ik aan het einde van groep 3 ingezet. Heel fijn om bepaalde doelen nog even extra te herhalen. Zo heb ik de activiteit tientallen meerdere keren ingezet, omdat de kinderen het nog lastig vonden om een getal tussen de juiste tientallen te plaatsen. Deze activiteit heb ik ook mee naar buiten genomen, super! Een pakket die je ieder jaar weer kunt inzetten, echt een aanrader!